Výklad karet

Cikánské karty

Víte o tom, že cikánské karty se pyšní dlouhověkou historií? Už ve 13. století se cikánské čarovné obrázky používaly k věštění a předpovídání budoucnosti. Ale jejich původ sahá až do doby kamenné. Vykládáním karet si cikánské šamanky vydobyly slávu a úctu. Proč? Protože karetní výklady od cikánů vždy říkají pravdu. Pravdu o životě, lidských přáních, touhách a nadějích. Cikánské karty nehovoří obecně. Ten, kdo v nich umí číst, se z nich dozví konkrétní věštbu pro konkrétní osobu.

Já, Graciela, jsem dar šamanismu dostala od své milované maminky. Sama velká šamanka mne naučila rozumět všemu, co cikánské karty sdělují. A všechna ta tajemná poselství teď sdělím i vám. Přijďte poodhalit roušku minulosti a vykročit vstříc poklidné a šťastné budoucnosti. Mé cikánské karty vám totiž prozradí cestu, po které se vydat. Láska, zdraví, peníze, kariéra nebo cokoliv jiného tíží vaši duši může být jiné. Řeknu vám jaké a kudy se vydat, abyste svůj cíl našli.

Chci najít svůj cíl

Výklad cikánských karet

Vykládacích cikánských karet je mnoho různých variant a různým počtem karetních listů. Každá sada karet je jinak zpracovaná. Své poselství však nesou všechny stejné. Číst v nich je pro laika snadnější, než v tarotových kartách. To proto, že cikánské karty vznikly na základě silné spirituality cikánských kmenů a jejich souznění s přírodními silami, se životem samotným. Cikánské karty tak v sobě nesou osobitou symboliku a odpověď na jakoukoliv otázku. Vidí vaši současnost, odrážející se v minulosti a zasahující do budoucnosti.

Pochopte poselství výkladu cikánských karet správně a nechte na mně, zkušené věštkyni, abych v kartách našla odpovědi na vaše otázky a touhy. Pomohu vám pochopit, co karty sdělují, kam vás posouvají.

Chci výklad cikánských karet

Věštkyně, vaše důvěrná rádkyně

Bílá magie je prodchnutá pozitivní energií a dobrem. Věštění z cikánských karet přináší do života harmonii a klid. Jako zkušená věštkyně vím, jak velmi je důležitá důvěra a empatie mezi věštkyní a jejím klientem. Proto se s vámi potřebuji potkat osobně. Jen tak se můžeme vzájemně vnímat a vytvořit mezi sebou pouto porozumění. Všechna vaše tajemství a touhy u mne zůstanou v bezpečí. Diskrétnost je pro mne nanejvýš důležitá.

Mějte na své životní cestě důvěrnou rádkyni, která vám pomůže za každé situace. Nejen věštěním z cikánských karet, ale i třeba odstraněním klatby, očistou domu nebo jinými magickými rituály.

Chci věštbu