O mně

Vědma Graciela

Vítám Vás na mé prezentaci, jmenuji se Vědma Graciela a ráda vám poradím v cestě važím životem, ať vás trápí jakékoliv problémy. Již dlouhá léta působím ve svém oboru jako velmi žádaná vědma a kartářka. O kvalitě mých služeb svědčí mnoho spokojených zákaznic a zákazníků, kteří za mnou přišli s různými prosbmi a potížemi. Vždy jsme se snažili najít vhodné řešení k jejich spokojenosti.

Mnohdy si osud vyšlapává vlastní cestičku, kterou lze velmi často ovlivnit svým osobním jednáním a rozhodnutími. Jsem tady pro vás, abych vám poradila, která rozhodnutí jsou ta správná. Rozumím silám, které znají vás osud a dopad jednotlivých rozhodnutí na vaše štěstí, přátelství a spokojenost. Vše co umím, jsem se naučila díky daru, který mi předala má maminka, velká šamanka.


Výklad cikánských karet

Výkladem cikánských karet se podíváme na Vaši minulost a pomůžu vám vyložit vaši budoucnost. Máte potíže s láskou? Penězi? Kariérou? Nebo vás trápí něco jiného? Ať je to cokoliv, co tíží vaši duši, poradím vám cestu, po které znovu naleznete své štěstí.

Věštění z cikánských karet přináší do života harmonii a klid. Jako zkušená věštkyně vím, jak velmi je důležitá důvěra a empatie mezi věštkyní a jejím klientem. Proto se s vámi ráda potkám i osobně. Diskrétnost je pro mne nanejvýš důležitá.


Bílá magie ve vztazích a lásce

Trápí vás vaše situace ve vztahu s člověkem, kterého milujete nade vše na světě, ale vaše láska není opětována? Je vám partner nevěrný, víte o tom, ale nevíte si už s nevěrníkem rady? Nebojte se začít řešit vaše trápení, jinak vás ovládne a bude pozdě cokoliv řešit. Přijďte zamnou, pomůžu vám a poradím. Využiji své znalosti a kouzla bílé magie, abych navrátila vašemu vztahu zase čerstvou dávku lásky, porozumění a něhy. Bílá magie je pro takové rituály jako stvořená. Chcete-li totiž čistou lásku, musíte ji vyvolat pouze čistou, bílou magií.


Odstraním kletbu a černou magii

Málokdy si sami řeknete, že za nezdarem může být i malá kletba nebo předmět ve vaší blízkosti, pohlcený černou magií. Společně takový předmět najdeme a pomůžu vám z něj kletbu sejmout a vyhnat stopy černé magie. Umím poznat kletbu z výkladu karet, z vašich očí, ale také z kávové sedliny.


Mé věštby v médiích

„Láska mezi nimi byla už dříve. Poslední dobou se ale mezi nimi něco děje. Pravděpodobně jsou napjatí kvůli médiím.“

Přečíst článek
Vědma Graciela

Vědma Graciela

Zmínka o Graciele v časopise Aha!

„Vždycky, když se něco stalo, viděla jsem to před tím ve snu. Často jsem měla velký strach, a když jsem to popisovala mámě, tak jsem i brečela. Už když jsem byla malá, máma věděla, že já budu ta, které bude moct jednou všechno předat.“

Fotografie poskytl Martin Přibyl - Aha!

Přečíst článek

Máte potíže ve vztahu, v rodině nebo v práci?

Odstranit kletbu Odstranit kletbu